Viso:

167

Wurth numerių rėmeliai

Vokietijos kompanija Wurth – vienas geriausiai žinomų prekės ženklų Europoje, gaminantis įrangą pramonei ir automobiliams. Bendrovę privatūs ir verslo klientai vertina dėl itin kokybiškos produkcijos. Wurth numerių rėmeliai – ne išimtis. Jie – itin kokybiški, tvirti bei ilgaamžiai. Protingi inžineriniai sprendimai paverčia juos dar pranašesnius už įprastus.

Tomreka elektroninėje parduotuvėje galite pasirinkti sau patinkančius Wurth rėmelius bei greitai įsigyti. Jums siūlome įprastus juodus, diskretiškus rėmelius bei galimybę individualizuoti rėmelį su pasirinktu tekstu, logotipu ar reklama.

Kodėl verta pirkti Wurth numerių rėmelius?

Wurth išsiskiria kaip bene geriausias prekės ženklas numerių rėmelių pasaulyje. Jo produkcija žada ne tik ilgaamžiškumą, bet ir meistrišką kokybę. Šie rėmeliai pagaminti iš geresnio plastiko, todėl be problemų atlaiko laiko išbandymą, yra atsparūs atmosferos poveikiui ir nuolatiniam nusidėvėjimui.

Dar vienas dėmesio vertas dalykas – Wurth numerių rėmeliai turi antivibracinę gumą. Ši rėmelių savybė gerokai sumažina numerių vibraciją, todėl net ir vėjuotą dieną ar važiuojant didesniu greičiu nesigirdi bereikalingo triukšmo.

Internetu pirkti Wurth numerių rėmelius ir apsimoka, ir yra labai paprasta. Mūsų el. parduotuvėje jūs rasite didelį Wurth gaminių asortimentą. Kiekviename prekės puslapyje galėsite daugiau sužinoti apie produktą, individualizuoti kai kuriuos modelius savo tekstu, logotipu ar reklama bei dėti prekes į krepšelį ir pereiti prie apmokėjimo.

Kodėl verta rinktis mus?

  1. Turime labai platų Wurth rėmelių automobilių numeriams, asortimentą.
  2. Dirbame sparčiai – jūsų užsakymą net su individualizacija, pagaminsime per 1 darbo dieną, o jis jus pasieks per 1-3, visoje Lietuvoje.
  3. Jeigu užsakymo suma viršija 40 EUR, pristatymas nieko nekainuos.
  4. Galime pasiūlyti nuolaidas užsakantiems didelį rėmelių kiekį.