Numerių rėmeliai verslui

Kiekvieną kilometrą, kurį įveikia jūsų įmonės transportas, išnaudokite maksimaliai. Su individualizuoto dizaino numerių rėmeliais dar lengviau reklamuoti savo prekės ženklą, organizaciją ar kitą aktualią informaciją.

Rėmeliai numeriams su reklama – subtilus, bet gerai matomas ir dažnai dėmesį patraukiantis reklaminis sprendimas. Bendradarbiaujame su daugybe įvairaus dydžio lietuviškų ir net tarptautinių įmonių. Galime UV spausdintuvu preciziškai ir kokybiškai ant rėmelio atspausdinti norimo dizaino užrašą, logotipą ar reklaminį šūkį per itin trumpą terminą. Gaminame nuo 1 rėmelio, tad drąsiai kreipkitės ir gaukite pasiūlymą!

Kokia nauda yra pirkti numerių rėmelius verslui?

Numerių rėmeliai verslui – tarsi nuolat veikianti reklama. Ko gero kiekvieno vairuotojo akis užkliūva už priekyje esančio automobilio numerių rėmelių užrašų ar dizainų, jeigu ten yra kažkas neįprasto. Stovint kamštyje, palikus priparkuotą automobilį ar judant sraute galima rasti galimybę reklamuoti prekės ženklą, paslaugą ar kontaktus!

Toks reklaminis sprendimas naudą nešą ir dėmesį patraukia nuolatos, o investicija – tik vienkartinė. Be to, pritvirtinti rėmelius nėra sudėtinga. Jūs galite įsigyti ir pasiruošti net kelis skirtingus variantus, kuriuos galėtumėte periodiškai keisti bei rasti naujų būdų atkreipti klientų dėmesį.

Mes siūlome ir išskirtinę galimybę klientams dizainą susikurti patiems. Taip jūsų idėjos bus išpildytos nuo A iki Ž. Dideliems užsakymams siūlomos nuolaidos!

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis:

Rašykite

[email protected]

Skambinkite

+370 684 62517
    Nuo pat įmonės pradžios bendradarbiaujame su įvairiais prekės ženklais ir kiekvienais metais plečiame laimingų klientų ratą.