Viso:

101

Kvadratiniai numerių rėmeliai

Jeigu jūsų automobilis grįžo iš JAV ar Kanados, ant jo bamperių tvirtinami ne europietiški, o amerikietiški, kvadratiniai numerių rėmeliai. Visi norintys privatūs ar verslo klientai gali rinktis iš didelio kvadratinių rėmelių asortimento mūsų el. parduotuvėje. Tomreka suteikia galimybę jums individualizuoti JAV tipo numerių rėmelius užrašais, logotipais ar reklama.

Pasirinktą dizainą atspausime kokybiška UV spauda, tad dizainas bus ilgalaikis ir labai trauks akį. Na, o patys rėmeliai gaminami iš aukštos kokybės plastiko, kuris nebijo drėgmės, šalčio, karščio, taip pat ir nerūdija. Įsigykite jau šiandien ir papuoškite automobilį TA reglamentus atitinkančiais rėmeliais su gražiu dizainu ar šmaikščiu užrašu.

Kodėl verta pirkti USA tipo numerių rėmelius?

Jeigu norite, kad nereikėtų keisti bamperio ir detalių, o numeriai atrodytų gražiai, tada reikalingas specialus, kvadratinis valstybinių numerių dizainas. Jiems pritvirtinti ir įrėminti naudojami ne kas kito, o USA numerių rėmeliai. Jie tinka visų valstijų numeriams pakeisti ir visų gamintojų ar modelių automobiliams, parvykusiems ne tik iš USA, bet ir visos Šiaurės Amerikos. Tačiau juos įsigyti verta ne tik dėl to, kad jie tinka. Mūsų siūlomų rėmelių privalumų yra ir daugiau.

  • Didžiulis skirtingų dizainų pasirinkimas – vienu metu el. parduotuvėje galite rasti daugiau nei 100 skirtingų rėmelių dizainų.
  • Pirkėjai gali patys susikurti rėmelio dizainą.
  • Su tokiu rėmeliu automobilio galinė ar priekinė dalis išlaikys estetiką, artimiausią originalui.
  • Šmaikštus, stilingas ar patinkantis dizainas gali tapti ir gera dovana automobilių turėtojams.

Ekspertų patarimai perkantiems amerikietiškus numerių rėmelius

Turime keletą patarimų kiekvienam, susidomėjusiam būtent amerikietiškais numerių rėmeliais.

  1. Vienas rėmelis – 1 vnt., todėl atkreipkite į tai dėmesį, prieš pirkdami;
  2. Jeigu norite pamatyti, kaip preliminariai atrodytų jūsų sukurtas kvadratinio rėmelio dizainas, atsidarykite specialų prekės puslapį ir galite pasinaudoti dizaino įrankiu. Kurti su juo – labai paprasta. Jūs galite naudoti jau paruoštus paveikslėlius arba įkelti savo.
  3. Nepamirškite, kad užsakymai nuo 40 EUR yra pristatomi nemokamai.
  4. Atsiskaityti galite sau patogiausiu būdu iš daugelio galimų.
  5. Rėmeliai su individualizuotu užrašu – puikus sprendimas verslui, norinčiam stilingos ir subtilios reklamos. Užsakant didesnį rėmelių kiekį galime pasiūlyti pačias patraukliausias vieneto kainas.

Kilo klausimų? Reikia patarimo? Susisiekite telefonu +370 684 62517 arba rašykite el. paštu į [email protected].