Viso:

97

Personalizuoti numerių rėmeliai

Tomreka elektroninėje parduotuvėje kiekvienas gali pats susikurti norimą numerių rėmelių dizainą. Vardiniai numerių rėmeliai gali atrodyti ne tik gražiai ir stilingai, bet ir šmaikščiai. Naudodami UV spausdinimo įrangą pagaminsime aukštos kokybės, puikiai tarnausiančius rėmelius jūsų valstybiniams numeriams. Užsakymus paprastai paruošiame per 1-3 darbo dienas, tad asmeniniai numerių rėmeliai jus pasieks itin greitai.

Kaip susikurti norimą rėmelių dizainą?

Jeigu patinka idėja susikurk pats numerių rėmelius, štai kaip gali tai padaryti.

Norėdami sukurti jūsų pageidavimus atitinkančią rėmelio dizainą, pradėkite nuo tinkamo pradinio gaminio (pvz., juodas, JAV tipo, motociklų, violetinis, sidabrinis, baltas ar kitos spalvos rėmelis).

Išsirinkę tinkamą gaminį, atsidarykite prekės puslapį, kuriame galite įvesti norimą tekstą arba atsidaryti dizaino įrankį.

Jei norite sukurti sudėtingesnį dizainą, tam jau reikės naudotis minėtu įrankiu. Jis suteikia prieigą prie daugybės iš anksto paruoštų paveikslėlių bei leidžia viską konfigūruoti laisvai. Į įrankio sistemą galite lengvai įkelti savo paveikslėlius, taip užtikrindami, kad dizainas iš tiesų atitiktų viziją.

Kodėl verta pirkti vardinius numerių rėmelius?

Personalizuoti numerių rėmeliai išreiškia individualumą, gali pakelti nuotaiką, parodyti, kad priklausote kažkokiai bendruomenei, klubui, organizacijai.

Nesvarbu, ar tai būtų asmeninis šūkis, mėgstama citata, ar įmonės logotipas, tokie rėmeliai suteikia galimybę būti nuolat matomiems.

Individualiai pritaikyti rėmeliai gali suteikti jūsų transporto priemonei išskirtinumo. Be to, personalizuotas rėmelis taip pat turi sentimentalią vertę, paversdamas įprastą transporto priemonės priedą kažkuo įsimintinu ir unikaliu.

Personalizuoti rėmeliai – puikus pasirinkimas verslui

Įmonėms, kurios ieško nebrangaus ir akį visada atkreipiančio reklamos sprendimo, personalizuoti numerių rėmeliai yra puiki išeitis. Užsirašykite savo pavadinimą, interneto svetainės adresą, šūkį, kontaktus ar kitą svarbią informaciją bei pritraukite dar daugiau klientų!